club bar

Disco Club je nočný podnik, ktorý Vás zaujme svojím nezvyčajným dizajnom a príjemným dojmom. Je otvorený každý piatok a sobotu, vstup je možný len pre osoby staršie ako 18 rokov. Keď vek nie je dokladovaný, máme právo odmietnuť vstup. 

Diskotéky pre Vás pripravuje tím ľudí, ktorý v tomto odvetví pôsobí už veľa rokov a každou akciou prispieva k tomu, aby ste u nás prežili pekné chvíle a načerpali novú energiu.

Hlavným trhákom klubu sú programom nabité víkendy. Piatok je vyhradený živej hudbe. To znamená, že sa Vám u nás predstavia a do tanca zahrajú známe hudobné skupiny z nášho regiónu. Stále pre Vás rozširujeme ponuku týchto skupín, takže si môžete vypočuť nielen Vašu obľúbenú skupinu, ale aj skupiny uchádzajúce sa o Vašu priazeň po prvýkrát.

Soboty sú v našom klube spojené s veľkolepými akciami. O Vašu zábavu sa starajú naši DJ-i. Z ich širokej disko-ponuky si vyberie každý: od hudby 80-90. rokov, cez súčasné hity, až po ľudové rytmy.

Na podujatia organizované v klube je ZAKÁZANÉ priniesť si so sebou nápoje a fľaše s vlastným alkoholom. Stav pod výrazným vplyvom alkoholu alebo drog vylučuje možnosť vstupu.

Otváracia doba klubu je 21:00 - 04.00, pulty sa zatvárajú o 04:00. V prípade zmeny otváracej doby budú hostia informovaní vopred.

Náš ochotný a milý personál je zárukou Vašej spokojnosti a skvelý program zárukou Vašej zábavy.

 

Kontakt

Štefana Tučeka 23, 071 01 Michalovce